46 Yok Olan Dizisi Tüm Bölümler Karakter Analizi

46 Yok Olan Dizisi Tüm Bölümler Karakter Analizi

46 Yok Olan dizisi ‘nin konusundan, nasıl bir dizi olduğundan bahsedeceğim. Aşağıdan devam ettiğiniz takdirde dizinin tüm bölümlerine de buradan ulaşabilirsiniz.

46 Yok Olan Dizisi ‘nin Konusu

Başrolde olan karakterimiz Murat. Murat’ı Erdal Beşikçioğlu canlandırıyor. Murat Türkiye’ni sayılı genetik profesörlerinden biri ve hayatını 5 yıldır komada olan kız kardeşi Ezo ‘ya adamış durumda. Bir Şamanizm ayinine katılıyor ve dizide ismi biplenen Ayahuska adlı içeceği çalarak bir ilaç geliştiriyor. Bu ilacın kardeşini uyandıracağını düşünen Murat, bilmediği bir ilacı kardeşinin üzerinde kullanırken kendisi de kullanmaya başlıyor. Olaylar buradan sonra kopuyor. Murat çift kişiliğe bürünüyor ve diğer kimliği babasının katilini bulmak için elinden geleni yapıyor. Ancak uyandığı zaman hiçbir şey hatırlayamıyor. Diğer benlik sık sık rapor vermeye başlıyor.

Ceyla adında bir diğer karakteri ise Melis Birkan canlandırıyor. Murat Günay’ın hastanesinde çalışan bir psikiyatr kendisi. Tek hastası Ezo olarak girdi ancak dizinin bir sahnesinde Murat’ın amcası Ferit (Metin Belgin) Ceyla’ya, Murat’ın kendisini Ezo için değil kendisi için istediğini söylüyor. Bu arada Ferit yani Murat’ın amcası eski istihbaratçı.

Açıkçası şimdiye kadar izlediğim en iyi Türk dizisiydi. Dizi Türkiye’nin ilk 60 dakikalık dizisi özelliğini taşıyormuş. Ayrıca ilk bölümü televizyonda reklamsız verildi.

46 Yok Olan Dizisi Karakter Analizi

Oyuncu Karakter Hakkında
Erdal Beşikçioğlu Murat Kardeşini yaşama bağlamaya çalışan bir genetik profesörüdür. Kullandığı ilaç ile kişiliği ikiye bölünür. Kardeşi için yaşar adeta
Yasemin Allen Selin Komiserdir. İlk ekranda görüldüğünde Bursa’dan ahlak masasından geldiğini söyler ancak gizli bir operasyonu mahvettiği için uzaklaştırılır.
Melis Birkan Ceyla Murat Günay’in hastanesinde çalışan psikiyatr. Tek hastası Ezo’dur. Aslında Murat Günay’dır.
Saygın Soysal Doğan Selinin Komiseridir. Daha önce en yakın arkadaşını saldırıda kaybetmiştir. Arkadaşı kucağında öldüğü için etkilenmiştir ve Selinin fazla üstüne düşmektedir.
Berkan Şal Salih Murat Günay’in yardımcısıdır. Aynı evde yaşıyorlar.
Ayça Eren Ezo Murat Günay karakterinin bilinmeyen bir hastalığı sahip kardeşi.
Metin Belgin Ferit Murat Günay’in amcası , eski istihbaratçı

AŞAĞIDA 46 Yok Olan Dizi ‘nin TÜM BÖLÜMLERİ VAR ANCA BELİRTEYİM YOUTUBE’A YÜKLENMİŞ OLAN 3 VE 4. BÖLÜMLERİ DİREK TÜRKİYE ÜZERİNDEN İZLEMEYE AÇIK BIRAKMAMIŞLAR SANIRIM BİR HATADAN. BU NEDENLE VPN KULLANIN.

46 Yok Olan Dizisi 1. Bölüm

46 Yok Olan Dizisi 2. Bölüm

46 Yok Olan Dizisi 3. Bölüm

46 Yok Olan Dizisi 4. Bölüm

46 Yok Olan Dizisi 5. Bölüm

46 Yok Olan Dizisi 6. Bölüm

46 Yok Olan Dizisi 7. Bölüm

46 Yok Olan Dizisi 8. Bölüm

46 Yok Olan Dizisi 9. Bölüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir