KLED – Yeni LoL Şampiyonu Hakkında

KLED – Yeni LoL Şampiyonu Hakkında

Riot çalışanları bizlere birkaç haftadır yeni çıkacak şampiyon Kled hakkında ipuçları veriyor. İnternet sitesinde ve oyun ekranına gizemli posterlere, sihirdar vadisinde çalıdan gelen gizemli seslerle bunlara şahitlik ettik. League of Legends’in son şampiyonu ortaya sinematik bir video ile çıkmıştı! Video detaylarında insanlara ait bilinmeyen bir ırktan (muhtemelen Noxus, koyu ve korkutucu zırh dizaynları nadiren bulunan kırmızı kemerler ile ) savaşıyor ve arkaplandaki rahatlatıcı müzik eşliğinde ortalığı bir güzel kırıp geçiriyor.

Müziğin kabardığı sırada, insanların öfke ve yıkım hedefleri ortaya çıkar: çılgın bir bakışa sahip bir Yordle görünür, geniş sırıtışlı, içten gülüşlü posterlerden tanıyabileceğiniz bir dinazor ile! Bu iki karşılaşma akıllara Michelangelo’nun “Ademin Yaratılışı(The Creation of Adam)” adlı eserini getiriyor ve videonun sonunda Yordle dinazorun üzerindedir.

Kled Lol yeni şampiyon
Bu oldukça gülünç ve uyumsuz aynı zamanda mükemmel. Rework(tamir) ve yeniden düzenlemeler sayılmazsa (Poppy gibi), Gnar’dan beri yeni bir Yordle şampiyon gelmemişti.

Kled Yeni LOL şampiyonu Yordle

Yazının burdan sonrası Google çeviri ile çevrilmiştir.

Olsun veya olmasın şimdi “Kled” dinozora, (kuvvetli eksik hayvan posterleri benzer) Yordle ya da her ikisi bilinmemektedir, ancak yukarıda belirtilen afiş dinozor İÇİN arandığını ve posterler uğruna bu yüzden “Kled” imzalı tasvir yapmak anlamına gelir basitlik, “Kled” Yordle olup. Kled – Onun kör gözle, uğursuz sırıtış ve giggle– dinozor monte ederken merakla bir Yordle ölçekli glaive veya ya tasarlanmış gurka kaması tutuyor, ama onlar birbirlerine doğru atlama görüntüde bir tabanca wielding gösterilmektedir. Bu ve yukarıdaki görüntü o çift wielding Ligi Tuzlu Scourge, Gangplank gibi bir silah ve bıçak olduğunu göstermektedir. Olsun ya da olmasın, bu o sadece gangplank takımından Parrrley gibi bir yeteneği için kullanılan Eşik veya Tahm Kench, ya da tabanca / glaive gibi bir artış değişmekteydi / Melee otomatik saldırı erişimi olan hala belirsiz olduğu anlamına gelir.

Ne yazık ki, pek sinematik Kled setine hakkında ortaya vardır. Biz dinozor anılacaktır “Kled” iman, biz de afiş birinde belirtilen eyer başka şampiyon onu bağlamaya izin verecek bir yetenek ima düşündüm. Şimdi dinozor kesin binici olduğunu, Sejuani bir dinozor sürme onu domuzu sürme görme hayallerimiz (muhtemelen) kesik edilir. afiş ve onların açıklamaları da Kled setine ipucu olabilir, ama hikaye aroma ve becerisi gizli onay neyin ne olduğunu belirsiz. Ne kesin olarak biliyoruz AFIC RİZE Rune Mage son rework daha “tam anlamıyla çılgın” olarak Kled sevk ettiğini Riot olduğunu.

Yeni şampiyon bültenleri ile olduğu gibi, PBE üzerinde Kled ilk albümü merakla beklenen edilir. Bunun olsun, ciddi olsa meta veya onun hikayesi ve tasarım (onun kiti ve nihai yer o Noxus için mücadele mı NE ?! “Noxus Pride?”? Ama askerler onun dinozor başvuran bir Yordle olmak insanlar “Kled şebeke” yakında gelemiyorum kendilerini iddia başladığınızda video) … Noxus ve Demacian değil zaman bekliyoruz. Ben bir dinozor binmek istiyorum!

Kled Yeni Lig Şampiyonu Dinazor

  • Not: Yazının İngilizce versiyonu için “akshonesports.com” u ziyaret edebilirsiniz.

Alakalı İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir