Minecraft Forge Mod Yükleyicisi İndir

Minecraft Forge Mod Yükleyicisi İndir

Merhaba arkadaşlar. Minecraft Forge Mod Yükleyicisi Minecraft oynayan çoğumuzun ihtiyacı olan bir moddur bu. Sitede daha önce paylaştığım bazı modların kurulumu için bu mod yükleyicisini indirmelisiniz.

Minecraft Forge Mod Yükleyicisi İndir

Bu linke girdiğinizde Forge’nin resmi indirme sayfasına gideceksiniz. Bu adresten minecraft sürümünüzü seçerek indirme yapabilirsiniz.

Alakalı İçerikler

2 Replies to “Minecraft Forge Mod Yükleyicisi İndir”

  1. Sen beni yanlış anlamıssın benim dediğim bu değil forge modu değil otomatik kurulum olmadam önce biz kendimiz kuruyoduk ya onu diyom otomatik kurucu olmayan link yoksa sen kendin yukleyip mediafire’a felan kurup link atarmisin ? (yani mods klasorunu mediafire a yukleyip verirmisin yoksa forge 1236 ti sorun yok)

    1. Normal .exe uzantılı dosyayı yönetici olarak çalıştırarak kurulumu yapabilirsin. Virüs programını geçici olarak devre dışı bırak, windows defenderi’de kapat kurulumu .exe uzantılı dosyaya tıklayarak gerçekleştir. Mods klasörünü upload ederdim anca şuan bende minecraft yok, bu modu da kuralı uzun zaman geçti anlayacağın. Merak etme ben bizzat test ettim. Herhangi bir sakıncalı durum yok bilgisayar için. Sadece %appdata% klasörü sistem için önemli klasörlerden çalıştırdığında program %appdata%/.minecraft/mods klasörüne dosya attığı için virüs programı zararlı algıladı tahminimce. Dediğim gibi virüs programını ve windows defender’i devre dışı bırakarak kurulumu yapabilirsin.

      Harita dosyasını ise manuel şekilde kuracaksın zaten. Onun kurulumunu detaylı bir şekilde anlattım şu adreste :) : http://146.185.174.111/oyun/minecraft-game-of-mods-mod-paketi/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir